NAJGORSZE suknie ŚLUBNE jakie kiedykolwiek widziałeś [48 ZDJĘĆ]


Każda panna młoda chce wyglądać wyjątkowo na swoim ślubie. Od razu mamy na myśli piękną suknię ślubną z welonem. W tych przypadkach wyjątkowość poszła zdecydowanie w złą stronę.

Patrząc na portale społecznościowe możemy zauważyć piękne zdjęcia ze ślubów i wesel. Zapewne sami mieliśmy okazję uczestniczyć w takiej okazji. Panna młoda i pan młody są w centrum, a więc muszą wyglądać idealnie. Oczy wszystkich są skierowane na parę podczas uroczystości w kościele i przez całą noc podczas zabawy. Dlatego też oboje muszą wyglądać idealnie przez kilkanaście godzin. Suknie są okazałe, a biel oślepia wszystkich.

Nie musimy wspominać o zdjęciach, które wykonuje profesjonalny fotograf. To pamiątka, które zostaje na całe życie i muszą one być zrobione perfekcyjnie i poddane obróbce (oczywiście delikatnej). Goście również wykonują zdjęcia swoimi aparatami i smartfonami. To nie wyglądają już tak wspaniale, lecz panna młoda nadal wygląda zazwyczaj w nich pięknie.

W poniższej galerii wszystko to co zostało wymienione nie ma miejsca. Zdjęcia wyglądają niechlujnie, a panna młoda nie błyszczy w obiektywie aparatu.

Najgorsze suknie ślubne jakie kiedykolwiek widziałeś [GALERIA]

Obudzili się nie w swoim łóżku po ciężkiej imprezie [15 ZDJĘĆ]

Zakupy z ALIEXPRESS. Zdjęcia vs. rzeczywistość [70 ZDJĘĆ]