19-latka wygrała konkurs na najbrudniejsze mieszkanie. Jego wnętrze przyprawia o mdłości!

Mocny odór kilkudniowego jedzenia, czarny kożuch wyglądające z miski w kuchennym zlewie i brak możliwości przejścia do sypialni bez uszczerbku na zdrowiu.

Dla wielu osób bałagan jest wprawdzie na porządku dziennym, jednak dla innych jest absolutnie nie do zaakceptowania. Mieszkanie samemu bez rodziców nie zawsze jest proste, aczkolwiek doprowadzenie mieszkania do stanu kompletnej nieużywalności jest prawdziwą sztuką która udaje się nielicznym.

Pewna studentka z Bristolu postanowiła przystąpić do konkursu na najbrudniejsze mieszkanie, by przekonać się czy rzeczywiście jest najobrzydliwszą studentką roku.

Na końcu jako ciekawostkę dodajemy ile zarobiła w konkursie – tym też można się zdziwić!

Brittani Cooper jest 19-latką, do której powędrowała nagroda za najbrudniejsze mieszkanie w konkursie. Miejmy nadzieję, że zarobione pieniądze przeznaczy na posprzątanie tego bałaganu.

 

Gotowi by zobaczyć jak wygląda mieszkanie pięknej studentki? Świetnie! Odłóżcie więc na wszelki wypadek jedzenie i przejdźcie do następnej strony. Wisienkę na torcie zostawiliśmy na koniec 😉 I pamiętajcie – ostrzegaliśmy!

Jeden z bliźniaków urodził się pierwszy, ale to ten drugi jest od niego starszy. Jak to możliwe?

HAKERZY wykradli i OPUBLIKOWALI prywatne zdjęcia Avril Lavigne! [12 ZDJĘĆ]